Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
PETER DAHL
född 1934
Självporträtt
Signerad och daterad Peter Dahl -97. Olja på duk, 73 x 60 cm.
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Nutida, vår 2011, katalognr. 1648
644
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här