Peter Dahl, Självporträtt

Peter Dahl, Självporträtt
Peter Dahl, Självporträtt
Peter Dahl, Självporträtt
Peter Dahl, Självporträtt
Peter Dahl, Självporträtt
Peter Dahl, Självporträtt
Peter Dahl, Självporträtt
Peter Dahl, Självporträtt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

PETER DAHL
född 1934
Självporträtt
Signerad och daterad Peter Dahl -97. Olja på duk, 73 x 60 cm.

PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Nutida, vår 2011, katalognr. 1648

644

2016-11-17