Peter Weiss, Kalaset

Peter Weiss, Kalaset
Peter Weiss, Kalaset
Peter Weiss, Kalaset
Peter Weiss, Kalaset
Peter Weiss, Kalaset
Peter Weiss, Kalaset

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

100 000-125 000 SEK

PETER WEISS
1916-1982
Kalaset
Signerad och daterad Weiss -46. Blandteknik, 39 x 55 cm.

641

2016-11-17