Klubbat för:
Osåld
Utropspris
100 000-125 000 SEK
PETER WEISS
1916-1982
Kalaset
Signerad och daterad Weiss -46. Blandteknik, 39 x 55 cm.
641
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här