Pierre Soulages, Lithographie 31

Klubbat för:

90000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

PIERRE SOULAGES
född 1919
Lithographie 31
Färglitografi, 1974, signerad och numrerad Soulages 75/95.
I. 79 x 55 cm

845

2016-11-17