Klubbat för:
90000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
PIERRE SOULAGES
född 1919
Lithographie 31
Färglitografi, 1974, signerad och numrerad Soulages 75/95.
I. 79 x 55 cm
845
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här