Poul Hundevad, matbord, Poul Hundevad & Co

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

POUL HUNDEVAD, matbord, Poul Hundevad & Co., Danmark, 1960-tal, jakaranda, två iläggsskivor, höjd 74, 140 x 90, total längd 238 cm, smärre slitage

303

2016-11-16