Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-20 000 SEK
RUD THYGESEN & JOHNNY SØRENSEN, vägghängda sideboards, 1 par, Danmark 1960-tal, jakaranda och ek, vardera höjd 49,5, 89,5 x 40 cm, smärre slitage
304
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här