Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Badande
Signerad R S. Olja på pannå, 23,5 x 32,5 cm.
.
PROVENIENS
Beijers Auktioner, Moderna, höstauktion 1986, katalog nr 15, katalognr 273
673
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här