Ragnar Sandberg, Tre äpplen

Ragnar Sandberg, Tre äpplen
Ragnar Sandberg, Tre äpplen
Ragnar Sandberg, Tre äpplen
Ragnar Sandberg, Tre äpplen
Ragnar Sandberg, Tre äpplen
Ragnar Sandberg, Tre äpplen
Ragnar Sandberg, Tre äpplen
Ragnar Sandberg, Tre äpplen

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Tre äpplen
Signerad och daterad R.S. -71. Olja på duk, 23,5 x 46 cm.

600

2016-11-17