Rakel Callander, matta, rölakan

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

RAKEL CALLANDER, matta, rölakan, signerad RC, 356 x 244 cm, smärre slitage, hela fransar

373

2016-11-16