Robert Indiana, Parrot

Robert Indiana, Parrot
Robert Indiana, Parrot
Robert Indiana, Parrot
Robert Indiana, Parrot
Robert Indiana, Parrot
Robert Indiana, Parrot

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ROBERT INDIANA
född 1928
Parrot Eyphka, from Decade, 1971
Färgserigrafi, 1971, signerad och numrerad R. Indiana E/R.
S. 94 x 78 cm

818

2016-11-17