Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
ROBERT INDIANA
född 1928
Parrot Eyphka, from Decade, 1971
Färgserigrafi, 1971, signerad och numrerad R. Indiana E/R.
S. 94 x 78 cm
818
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här