Rudolf Wolf, fåtöljer, 1 par, Holland
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-20 000 SEK
RUDOLF WOLF, fåtöljer, 1 par, Holland 1960-tal, rödlackerat stål, sits i svart läder, höjd 100 respektive 76 cm, mindre slitage
HISTORIK
Specialbeställda till ett privathem i Holland. Modellen i rött fanns inte i produktion.
305
2016-11-16