Sam Francis, Jubilée

Sam Francis, Jubilée
Sam Francis, Jubilée
Sam Francis, Jubilée
Sam Francis, Jubilée
Sam Francis, Jubilée
Sam Francis, Jubilée

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

SAM FRANCIS
1923-1994
Jubilée
Färglitografi, 1964, signerad och numrerad Sam Francis 30/50. Editerad av Kornfeld & Klipstein, Bern.
S. 50 x 65,5 cm
LITTERATUR
Lembark L74 (SF-57)

816

2016-11-17