Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
SAM FRANCIS
1923-1994
Sun up
Färglitografi, 1964, signerad och numrerad Sam Francis 55/75.
S. 47 x 65,5 cm
LITTERATUR
Lembark L76(SF-63)
817
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här