Sam Francis, Sun up

Sam Francis, Sun up
Sam Francis, Sun up
Sam Francis, Sun up
Sam Francis, Sun up
Sam Francis, Sun up
Sam Francis, Sun up

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

SAM FRANCIS
1923-1994
Sun up
Färglitografi, 1964, signerad och numrerad Sam Francis 55/75.
S. 47 x 65,5 cm
LITTERATUR
Lembark L76(SF-63)

817

2016-11-17