Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
SEAN SCULLY
född 1945
Mirror yellow
Etsning och akvatint i färger, 1998, signerad, daterad och numrerad Sean Scully -98, 10/40. Blindstämpel Burnet Editions.
I. 34 x 22,5 cm S. 69,5 x 53 cm
844
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här