Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
SERGE POLIAKOFF
1900-1969
Composition Rouge, Jaune et Bleue
Färglitografi, 1957, signerad och numrerad 93/200.
I. 57,8 x 44,4 cm
LITTERATUR
Poliakoff-Schneider 13, Riviere 13
842
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här