Serge Poliakoff, Composition

Serge Poliakoff, Composition
Serge Poliakoff, Composition
Serge Poliakoff, Composition
Serge Poliakoff, Composition
Serge Poliakoff, Composition
Serge Poliakoff, Composition

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

SERGE POLIAKOFF
1900-1969
Composition Rouge, Jaune et Bleue
Färglitografi, 1957, signerad och numrerad 93/200.
I. 57,8 x 44,4 cm
LITTERATUR
Poliakoff-Schneider 13, Riviere 13

842

2016-11-17