Klubbat för:
34000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
SIGVARD BERNADOTTE, "Ögonstenar", matta, rölakan, signerad SB, 290 x 190 cm, fransarna med slitage, mindre fläckar
383
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här