Sigvard Bernadotte, "Ögenstenar", rölakan

Sigvard Bernadotte,
Sigvard Bernadotte,
Sigvard Bernadotte,
Sigvard Bernadotte,

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

SIGVARD BERNADOTTE, "Ögonstenar", matta, rölakan, signerad SB, 290 x 190 cm, fransarna med slitage, mindre fläckar

383

2016-11-16