Skåp, Sverige, 1930-tal

Skåp, Sverige, 1930-tal
Skåp, Sverige, 1930-tal
Skåp, Sverige, 1930-tal
Skåp, Sverige, 1930-tal
Skåp, Sverige, 1930-tal
Skåp, Sverige, 1930-tal
Skåp, Sverige, 1930-tal
Skåp, Sverige, 1930-tal
Skåp, Sverige, 1930-tal
Skåp, Sverige, 1930-tal

Klubbat för:

19000 SEK

Utropspris

10 000-15 000 SEK

SKÅP, Sverige 1930-tal, svartlackerat, fronten med två skåp och två lådor, draghandtag i tenn, höjd 166, 112 x 49,5 cm, överstycket saknas, slitage

306

2016-11-16