Klubbat för:
19000 SEK
Utropspris
10 000-15 000 SEK
SKÅP, Sverige 1930-tal, svartlackerat, fronten med två skåp och två lådor, draghandtag i tenn, höjd 166, 112 x 49,5 cm, överstycket saknas, slitage
306
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här