Skrin sterlingsilver Erik Fleming
Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
ERIK FLEMING, skrin, sterlingsilver, Atelier Borgila, Stockholm 1954, signerad EF, rektangulärt med runda hörn, plant fällock, dekor av vågband i relief, träinredning, 24x17,5 cm, vikt 1790 g
PROVENIENS
Dr Johan Liljenbergs borgilasamling
413
2016-11-16