Soffbord med marmorskiva, 1950-60-tal

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

SOFFBORD, 1950-60-tal, oregelbunden skiva i svart marmor med avfasade kanter, svartlackerad benställning i metall, höjd 45, längd 79,5 cm, smärre kantnagg

307

2016-11-16