Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
STANISLAW FIJALKOWSKI
Polen, född 1922
2. XII 64
Signerad och betitlad på kilramen. Olja på duk. 42x34,5 cm.
UTSTÄLLD
Zlotego Grona, Zielona, Góra 1965
760
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här