Stellan Mörner, Huset på slätten

Klubbat för:

19000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

STELLAN MÖRNER
1896-1979
Huset på slätten
Signerad Mörner. Olja på pannå, 27 x 35 cm.

711

2016-11-17