Sven Jonson, Figurkomposition

Sven Jonson, Figurkomposition
Sven Jonson, Figurkomposition
Sven Jonson, Figurkomposition
Sven Jonson, Figurkomposition
Sven Jonson, Figurkomposition
Sven Jonson, Figurkomposition
Sven Jonson, Figurkomposition
Sven Jonson, Figurkomposition

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

SVEN JONSON
1902-1981
Figurkomposition
Signerad och daterad S Johnson -28. Gouache på papper, 22x10 cm.

710

2016-11-17