Sven Jonson, Höstmorgon

Sven Jonson, Höstmorgon
Sven Jonson, Höstmorgon
Sven Jonson, Höstmorgon
Sven Jonson, Höstmorgon
Sven Jonson, Höstmorgon
Sven Jonson, Höstmorgon
Sven Jonson, Höstmorgon
Sven Jonson, Höstmorgon

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

SVEN JONSON
1902-1981
Höstmorgon
Signerad och daterad S Jonson -34. Olja på duk, 75 x 85 cm.

638

2016-11-17