Sven Larsson, stor väggspegel, furu, Stockholm

Klubbat för:

2000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

SVEN LARSSON, stor väggspegel, Sven Larsson Möbelshop Stockholm, 1900-talets andra hälft, furu, brännmärkt, diameter ca 100 cm, smärre slitage

203

2016-11-16