Klubbat för:
2000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
SVEN LARSSON, stor väggspegel, Sven Larsson Möbelshop Stockholm, 1900-talets andra hälft, furu, brännmärkt, diameter ca 100 cm, smärre slitage
203
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här