Sven X:et Erixson, Bimba

Sven X:et Erixson, Bimba
Sven X:et Erixson, Bimba
Sven X:et Erixson, Bimba
Sven X:et Erixson, Bimba
Sven X:et Erixson, Bimba
Sven X:et Erixson, Bimba
Sven X:et Erixson, Bimba
Sven X:et Erixson, Bimba

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON
1899-1970
Bimba
Signerad och daterad Sven Erixson - 31. Olja på pannå, 50 x 61,5 cm.

659

2016-11-17