Sven X:et Erixson, Fönsterutsikt

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON
1899-1970
Fönsterutsikt
Signerad Sven Erixson. Olja på duk, 65 x 54 cm.

656

2016-11-17