Sven X:et Erixson, Utan titel

Sven X:et Erixson, Utan titel
Sven X:et Erixson, Utan titel
Sven X:et Erixson, Utan titel
Sven X:et Erixson, Utan titel
Sven X:et Erixson, Utan titel
Sven X:et Erixson, Utan titel
Sven X:et Erixson, Utan titel
Sven X:et Erixson, Utan titel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

100 000-125 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON
1899-1970
Utan titel - skiss
Signerad Sven Erixson. Olja på smörpapper uppfäst på pannå, 83 x 104 cm.

708

2016-11-17