Klubbat för:
Osåld
Utropspris
100 000-125 000 SEK
SVEN X:ET ERIXSON
1899-1970
Utan titel - skiss
Signerad Sven Erixson. Olja på smörpapper uppfäst på pannå, 83 x 104 cm.
708
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här