Takarmaturer, 1 par, Sverige

Takarmaturer, 1 par, Sverige
Takarmaturer, 1 par, Sverige
Takarmaturer, 1 par, Sverige
Takarmaturer, 1 par, Sverige
Takarmaturer, 1 par, Sverige
Takarmaturer, 1 par, Sverige
Takarmaturer, 1 par, Sverige
Takarmaturer, 1 par, Sverige
Takarmaturer, 1 par, Sverige
Takarmaturer, 1 par, Sverige

Klubbat för:

6000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

TAKARMATURER, 1 par, Sverige 1900-talets mitt, stålplåt lackerad i vitt och orange, sex ljuspunkter, höjd 47 cm, kraftigt slitage, rost

311

2016-11-16