Klubbat för:
14000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
THEO RUTH, "Congo Chair", fåtölj, Artifort, Holland 1950-tal, svärtade ben, sits klädd i grön sammet, höjd 80 cm, smärre slitage och fläckar
324
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här