Tor Wolfenstein, tillskriven, fåtölj
Klubbat för:
36000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
TOR WOLFENSTEIN, tillskriven, "Love seat", fåtölj, Ditzingers Stockholm 1930-40-tal, vid modell med stoppad sits och rygg, ben fanerade i mahogny, höjd ca 88 cm, omklädd
HISTORIK
Enligt uppgift inköpt via Ditzingers i Stockholm
176
2016-11-16