Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
TOVE & EDVARD KINDT-LARSEN, fåtöljer ,1 par, R. Wengler, Danmark 1940-tal, rotting, brickmärkta R Wengler København, höjd 71 cm, smärre slitage
121
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här