Tove & Edvard Kindt-Larsen, fåtöljer, 1 par

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

TOVE & EDVARD KINDT-LARSEN, fåtöljer ,1 par, R. Wengler, Danmark 1940-tal, rotting, brickmärkta R Wengler København, höjd 71 cm, smärre slitage

121

2016-11-16