Trento Longaretti, Vecchio con mantello rosso

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

TRENTO LONGARETTI
Italien, född 1916
Vecchio con mantello rosso e bambino
Signerad T Longaretti och på baksidan daterad -76. Olja på duk, 70 x 50 cm.
Signerad bok medföljer.
UTSTÄLLD
Galleria l'approdo, Turin, 1976, katalognr 25

776

2016-11-17