Trento Longaretti, Vecchio con mantello rosso
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
TRENTO LONGARETTI
Italien, född 1916
Vecchio con mantello rosso e bambino
Signerad T Longaretti och på baksidan daterad -76. Olja på duk, 70 x 50 cm.
Signerad bok medföljer.
UTSTÄLLD
Galleria l'approdo, Turin, 1976, katalognr 25
776
2016-11-17