Victor Vasarely, Tsillag

Victor Vasarely, Tsillag
Victor Vasarely, Tsillag
Victor Vasarely, Tsillag
Victor Vasarely, Tsillag
Victor Vasarely, Tsillag
Victor Vasarely, Tsillag
Victor Vasarely, Tsillag
Victor Vasarely, Tsillag

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

60 000-70 000 SEK

VICTOR VASARELY
Ungern/Frankrike 1908-1997
Tsillag
Signerad och numrerad Vasarely 6/75. Multipel, bemålat trä, 53 x 61 x 8 cm.

794

2016-11-17