Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
60 000-70 000 SEK
VICTOR VASARELY
Ungern/Frankrike 1908-1997
Tsillag
Signerad och numrerad Vasarely 6/75. Multipel, bemålat trä, 53 x 61 x 8 cm.
794
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här