Waldemar Lorentzon, Liten hamn

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON
1899-1984
Liten hamn
Signerad Lorentz. Olja på duk, 27 x 35 cm.

703

2016-11-17