Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
WALDEMAR LORENTZON
1899-1984
Liten hamn
Signerad Lorentz. Olja på duk, 27 x 35 cm.
703
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här