Waldemar Lorentzon, Två människor på fältet

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

40 000-40 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON
1899-1984
Två människor på fältet
Signerad och daterad Lorentz -44. Olja på duk, 45,5 x 58,5 cm.

709

2016-11-17