Zao Wou-Ki, Les Maisonettes

Zao Wou-Ki, Les Maisonettes
Zao Wou-Ki, Les Maisonettes

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ZAO WOU-KI
1921-2013
Les Maisonnettes
Färgetsning, 1951, tryckt på BFK Rives papper, signerad och numrerad Zao Wou-Ki, 51/65.
I. 32,7 x 40,8 cm S. 50 x 65,5 cm
LITTERATUR
Rivière 70, Ågerup 68

852

2016-11-17