Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000-4 000 SEK
AKSEL HOLMSEN, armband, förgyllt silver, guillocherad grön emaljdekor, 1900-talets mitt, Sandefjord, Norge, längd 21 cm, avslutas med kistlås, vikt 38,7 g
358
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här