Aksel Holmsen armband silver med emalj

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000-4 000 SEK

AKSEL HOLMSEN, armband, förgyllt silver, guillocherad grön emaljdekor, 1900-talets mitt, Sandefjord, Norge, längd 21 cm, avslutas med kistlås, vikt 38,7 g

358

2017-05-10