Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
ALBERT JOHANSSON
1926-1998
Rymdstilleben
Signerad och daterad Albert Johansson 1960. Olja på pannå med uppbyggda pannåer i relief, 70 x 70 cm.
645
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här