Albert Johansson, Rymdstilleben

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

ALBERT JOHANSSON
1926-1998
Rymdstilleben
Signerad och daterad Albert Johansson 1960. Olja på pannå med uppbyggda pannåer i relief, 70 x 70 cm.

645

2017-05-11