Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
ALVAR AALTO, sideboard, Hedemora, Sverige 1940-tal, fanerad i björk, tre hyllplan, höjd 44, 87 x 30 cm, slitage
53
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här