Anders Österlin, Komposition

Anders Österlin, Komposition
Anders Österlin, Komposition
Anders Österlin, Komposition
Anders Österlin, Komposition
Anders Österlin, Komposition
Anders Österlin, Komposition
Anders Österlin, Komposition
Anders Österlin, Komposition

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ANDERS ÖSTERLIN
1926-2011
Komposition
Signerad och daterad Anders Österlin 1980. Olja på duk, 81 x 72 cm.

564

2017-05-11