André Lhote, Landskap

André Lhote, Landskap
André Lhote, Landskap
André Lhote, Landskap
André Lhote, Landskap
André Lhote, Landskap
André Lhote, Landskap
André Lhote, Landskap
André Lhote, Landskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

ANDRÉ LHOTE
Frankrike 1885-1962
Landskap
Signerad A. Lhote. Olja på pannå, 60 x 47 cm.

711

2017-05-11