Klubbat för:
38000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
ANN-MARI FORSBERG, "Gulbroka", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1944, rölakan, signerad AB MMF AML, 220 x 135 cm, fläckar, skador
275
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här