Klubbat för:
55000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
ANNA-GRETA SJÖQVIST, matta, rölakan, signerad AGS, 405 x 282 cm, fransar saknas, mindre lagningar och mindre fläck, nyligen lagad och tvättad
286
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här