Ansgar Almquist, bordsarmaturer, 1 par

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-20 000 SEK

ANSGAR ALMQUIST, bordsarmaturer, 1 par, Swedish Grace, 1943, brons i form av palmetter, lösa ljusmanchetter, sockel i trä, signerade A Almquist -43, fyra ljuspunkter vardera, höjd 42 cm, smärre slitage

31

2017-05-10