Antoni Tapies, Matière et journal

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ANTONI TAPIES
Spanien, född 1923
Matière et journal
Färgetsning, 1972, signerad och numrerad Tàpies 41/75. Editerad av Maeght, Paris.
S. 63 x 90 cm.
LITTERATUR: Galfetti 325

793

2017-05-11