Klubbat för:
3000 SEK
Utropspris
4 000-5 000 SEK
ARNE NORDLIE, collier, förgyllt silver, guillocherad vit emaljdekor, 1900-talets mitt, Oslo, Norge, längd 44 cm, avslutas med kistlås, vikt 107,7 g
359
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här