Arne Nordlie collier förgyllt silver samt emalj

Klubbat för:

3000 SEK

Utropspris

4 000-5 000 SEK

ARNE NORDLIE, collier, förgyllt silver, guillocherad vit emaljdekor, 1900-talets mitt, Oslo, Norge, längd 44 cm, avslutas med kistlås, vikt 107,7 g

359

2017-05-10