Arne Tidemand Ruud, "Holmenkollen", fåtölj
Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
ARNE TIDEMAND RUUD, "Holmenkollen", fåtölj samt fotpall, Norcraft, Norge 1950-60-tal, stomme av teak, justerbar sits, svart läderklädsel, med nackkudde och lös dyna i tyg, fotpallen klädd i tyg, höjd 63, fotpallens höjd 32 cm, smärre slitage
245
2017-05-10