Arne Tidemand Ruud, "Holmenkollen", fåtölj

Arne Tidemand Ruud,
Arne Tidemand Ruud,
Arne Tidemand Ruud,
Arne Tidemand Ruud,
Arne Tidemand Ruud,
Arne Tidemand Ruud,
Arne Tidemand Ruud,
Arne Tidemand Ruud,
Arne Tidemand Ruud,
Arne Tidemand Ruud,
Arne Tidemand Ruud,
Arne Tidemand Ruud,

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

ARNE TIDEMAND RUUD, "Holmenkollen", fåtölj samt fotpall, Norcraft, Norge 1950-60-tal, stomme av teak, justerbar sits, svart läderklädsel, med nackkudde och lös dyna i tyg, fotpallen klädd i tyg, höjd 63, fotpallens höjd 32 cm, smärre slitage

245

2017-05-10