Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ARNE VODDER, stolar, 10 st., Sibast Møbler, Danmark 1960-tal, jakaranda, sitsar i svart läder, märkta Sibast Furniture samt Danish quality control, höjd 98 cm, smärre slitage
93
2017-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här