Arne Vodder, stolar, 10 st., Sibast Møbler

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ARNE VODDER, stolar, 10 st., Sibast Møbler, Danmark 1960-tal, jakaranda, sitsar i svart läder, märkta Sibast Furniture samt Danish quality control, höjd 98 cm, smärre slitage

93

2017-05-10