Arthur Percy, Fönsterutsikt

Arthur Percy, Fönsterutsikt
Arthur Percy, Fönsterutsikt
Arthur Percy, Fönsterutsikt
Arthur Percy, Fönsterutsikt
Arthur Percy, Fönsterutsikt
Arthur Percy, Fönsterutsikt
Arthur Percy, Fönsterutsikt
Arthur Percy, Fönsterutsikt

Klubbat för:

48000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ARTHUR PERCY
1886-1976
Fönsterutsikt
Signerad och daterad Percy, Paris -21. Olja på duk, 41 x 33 cm.

576

2017-05-11