Klubbat för:
48000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
ARTHUR PERCY
1886-1976
Fönsterutsikt
Signerad och daterad Percy, Paris -21. Olja på duk, 41 x 33 cm.
576
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här