Axel Olson, Akt

Axel Olson, Akt
Axel Olson, Akt
Axel Olson, Akt
Axel Olson, Akt
Axel Olson, Akt
Axel Olson, Akt
Axel Olson, Akt
Axel Olson, Akt

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

AXEL OLSON
1899-1986
Akt
Signerad och daterad Axel O. -28. Gouache på papper, 18 x 27,5 cm.

UTSTÄLLD
Halmstadsutställningen 1929

603

2017-05-11