Axel Olson, Vy från Köpenhamn

Axel Olson, Vy från Köpenhamn
Axel Olson, Vy från Köpenhamn
Axel Olson, Vy från Köpenhamn
Axel Olson, Vy från Köpenhamn
Axel Olson, Vy från Köpenhamn
Axel Olson, Vy från Köpenhamn
Axel Olson, Vy från Köpenhamn
Axel Olson, Vy från Köpenhamn

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

AXEL OLSON
1899-1986
Vy från Köpenhamn, troligen Vesterbrogade
Signerad och daterad Axel Olson -40. Olja på duk, 30 x 35 cm.

619

2017-05-11